Casa Vacanze Corpo Di Napoli

  • 75 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli o rozloze 75 m² se nachází ve čtvrti Historické centrum Napoli 20 minut chůze od Královský palác v Neapoli a pojme až 6 hostů. Toto ubytování zahrnuje 2 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Hlavní umístění přibližně 15 minut chůze od vlakového nádraží Montesanto umožňuje přístup do Obrazárna Pio Monte della Misericordia. Náměstí Piazza del Plebiscito je ve vzdálenosti 25 minut pěší chůze, a stanice metra Universita je asi 600 metrů daleko. Pizzeria Sorbillo je jen asi 5 minut daleko od apartmánu. Apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli je snadno dostupný z letiště Mezinarodni letiste Naples, které je vzdálené asi 5 km.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Casa Vacanze Corpo Di Napoli
Via Nilo 20 Apartments
Cena pouze pro mobilní zařízení

Via Nilo 20 Apartments

71 m od ubytování
USD 163 USD 147
za noc
Carmelina 20
Cena pouze pro mobilní zařízení

Carmelina 20

8.6
Vynikající 69 recenzí
71 m od ubytování
USD 205 USD 185
za noc
Residenza San Severo 1
Cena pouze pro mobilní zařízení

Residenza San Severo 1

9.0
Výjimečný 9 recenzí
142 m od ubytování
USD 143 USD 129
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Naples
    7 km

    Vlaková nádraží

    Naples central train station
    1,7 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: od 09:00 do 10:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli apartmán umístěn?
      Apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli apartmán se nachází v blízkosti Muzeum v kapli Sansevero.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli patří mimo jiné Náměstí Piazza dei Martiri, Královský palác v Neapoli, Náměstí Piazza del Plebiscito.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli apartmán je 253 €.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Sorbillo a La Cantina del Sole, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Nabízí toto ubytování typu apartmán internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli apartmán?
      Apartmán Casa Vacanze Corpo Di Napoli apartmán má celkovou výměru 75 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Naples
    7 km

    Vlaková nádraží

    Naples central train station
    1,7 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Casa Vacanze Corpo Di Napoli

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít